DF40C-70DS-0.4V(58)
HK NeoChip Technology Limited
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
DF40C-70DS-0.4V(58)
  • 1
Packaging : Reel
Product Category : Board to Board & Mezzanine Connectors
Series : DF40
Manufacturer : Hirose Connector
Description : Board to Board & Mezzanine Connectors 70POS 0.4MM SMD GOLD CONN RCPT
Stock : In Stock
Shipping Method : LCL, AIR, Express
Payment Terms : L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Contact Now
Product Tags:
DF40C IC connector
70DS integrated circuit
0.4V IC with warranty